Wonga

Czy mogę wziąć Wonga i Vivus w jednej chwili?

w innej instytucji udzielającej pożyczek lub kredytów nie stanowi przeszkody do otrzymania pożyczki w wonga.com. Zachęcam do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej wonga.pl Zapraszam do kontaktu z naszą (...)

Witam, Chciałem wziąć pierwszą pożyczkę z Wonga w chwili gdy miałem pożyczkę z Vivusa i dostałem odmowę. Teraz pytanie czy Wonga wie o tym że mam Vivusa wziętego ? czy to jest zapisane w BIK? I czy jeśli wezmę Wonga t (...)

Cześć, jednorazowo możesz wziąć w Wonga tylko jedną pożyczkę. O kolejną możesz wnioskować od razu po spłacie poprzedniej. W Wonga umożliwiamy jednak doładowanie aktywnej pożyczki. Co to znaczy? Podczas spłaty możesz dobr (...)

Czy można dobrać pożyczkę w Wonga?

już zaciągniętej. Nie można mieć więcej niż jedną pożyczkę na raz. Takiej informacji na naszej stronie www.wonga.pl nie ma. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorz (...)

Czy Wonga dzwoni do pracodawcy?

Witam! W uzasadnionych przypadkach wonga.com może skorzystać z opcji kontaktu z pracodawcą, jednak takie działanie nie jest podejmowane przy każdej weryfikacji Klienta. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numere (...)

Jakie są warunki pożyczki w Wonga.com?

Cześć, tak, prześlij nam zaktualizowane dane na adres mailowy kontakt@wonga.pl lub na adres ul. Żaryna 2B, bud. D, 02-593 Warszawa. Adres możesz również zaktualizować podczas kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 3 (...)

Cześć, prześlij nam zaktualizowane dane na adres mailowy kontakt@wonga.pl lub na adres ul. Żaryna 2B, bud. D, 02-593 Warszawa. Adres możesz również zaktualizować podczas kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 8 (...)

Czy firma Wonga oferuje pożyczki bez dokumentów?

Witam! Jak najbardziej tak. Dodam również, że aby starać się o pożyczkę w wonga.com należy przygotować także adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego, który będzie niezbędny w procesie weryfikacji konta klienta. W r (...)

Cześć, Tak, to prawda, koszt pożyczki krótkoterminowej, zarówno pierwszej, jaki kolejnych w Wonga wynosi teraz 0 zł. Jeśli z kolei interesuje Cię nasza pożyczka ratalna, to jej całkowity koszt zobaczysz po zalogowaniu na (...)

Vivus czy Wonga?

Wonga to sp-łata do 60 dni. Vivus 30 dni. Kwoty też różne - Vivus 1600 zł, a Wonga 750 zł. Obstawiałbym Wonge z względu na czas spłaty - łatwiejszy. (...)

Zgadza się. Aby złożyć taki wniosek o przedłużenie terminu spłaty trzeba zalogować się na swoje konto na wonga.com i tam go sporządzić. Trzeba pamiętać, że każdorazowo przedłużenie może być zrealizowane na maksymaln (...)

Czy Wonga sprawdza BIK?

Wonga sprawdza nie tylko BIK ale również inne rejestry dłużników takie jak ERIF, KRD czy BIG Informator. Ale jeśli chodzi o BIK to Wonga jest jedyną z firm udzielających chwilówek, która ma dostęp do tej bazy. (...)

Wonga - jak przedłużyć?

Nie mam pieniędzy na spłatę pożyczki. Jak przedłużyć pożyczkę w Wonga.com by spłacić ją później niż zakładałam? (...)

Witam! Zgadza się - pierwsza pożyczka w wonga.com to faktycznie koszt jedynie 10zł. Za pierwszym razem można pożyczyć nawet 750zł na okres do 60 dni, co sprawia, że nasza oferta jest bardzo korzystna. W ramach uzupełnien (...)

Czy konsultanci Wonga dzwonią do pracodawcy aby potwierdzić zatrudnienie lub dochód? (...)