Wonga

Czy mogę wziąć Wonga i Vivus w jednej chwili?

w innej instytucji udzielającej pożyczek lub kredytów nie stanowi przeszkody do otrzymania pożyczki w wonga.com. Zachęcam do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej wonga.pl Zapraszam do kontaktu z naszą (...)

Witam, Chciałem wziąć pierwszą pożyczkę z Wonga w chwili gdy miałem pożyczkę z Vivusa i dostałem odmowę. Teraz pytanie czy Wonga wie o tym że mam Vivusa wziętego ? czy to jest zapisane w BIK? I czy jeśli wezmę Wonga t (...)

Czy Wonga dzwoni do pracodawcy?

Witam! W uzasadnionych przypadkach wonga.com może skorzystać z opcji kontaktu z pracodawcą, jednak takie działanie nie jest podejmowane przy każdej weryfikacji Klienta. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numere (...)

Wonga - jak przedłużyć?

a warto przedłużać w wonga czy lepiej wziąć inną chwilówkę na spłatę tej w wonga? co lepiej? (...)

Czy firma Wonga oferuje pożyczki bez dokumentów?

Witam! Jak najbardziej tak. Dodam również, że aby starać się o pożyczkę w wonga.com należy przygotować także adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego, który będzie niezbędny w procesie weryfikacji konta klienta. W r (...)

Czy można dobrać pożyczkę w Wonga?

już zaciągniętej. Nie można mieć więcej niż jedną pożyczkę na raz. Takiej informacji na naszej stronie www.wonga.pl nie ma. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorz (...)

Nie mam pieniędzy na spłatę pożyczki. Jak przedłużyć pożyczkę w Wonga.com by spłacić ją później niż zakładałam? (...)

Vivus czy Wonga?

Wonga to sp-łata do 60 dni. Vivus 30 dni. Kwoty też różne - Vivus 1600 zł, a Wonga 750 zł. Obstawiałbym Wonge z względu na czas spłaty - łatwiejszy. (...)

Witam! Zgadza się - pierwsza pożyczka w wonga.com to faktycznie koszt jedynie 10zł. Za pierwszym razem można pożyczyć nawet 750zł na okres do 60 dni, co sprawia, że nasza oferta jest bardzo korzystna. W ramach uzupełnien (...)

Czy konsultanci Wonga dzwonią do pracodawcy aby potwierdzić zatrudnienie lub dochód? (...)

warunkach. Maksymalna kwota kolejnych pożyczek jest ustanawiana indywidualnie na podstawie historii spłat w wonga.com, zdolności kredytowej i historii w BIK. Maksymalny dostępny limit, jaki możemy zaoferować to 2500zł. (...)

Witam! Sergio20, aby otrzymać pożyczkę w wonga.com trzeba mieć ukończone 18 lat. Ponadto, aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer Twojego konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komó (...)

Jakie są warunki pożyczki w Wonga.com?

Czy w wonga.com możliwe jest wzięcie pożyczki na raty? Słyszałam o tym,że są dwa miesiące na oddanie długu, ale można dodatkowo podzielić go na raty? (...)

Zgadza się. Aby złożyć taki wniosek o przedłużenie terminu spłaty trzeba zalogować się na swoje konto na wonga.com i tam go sporządzić. Trzeba pamiętać, że każdorazowo przedłużenie może być zrealizowane na maksymaln (...)

Gość, dziękuję za wspomnienie o ofercie naszej pożyczki i zachęcam do skorzystania z niej. Każdy nowy Klient wonga.com może ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1500 zł na okres od 1 do 60 dni lub (...)