Vivus

Vivus czy Wonga?

Pożyczka Vivus czy Wonga? Raczej Vivus, a już na pewno w przypadku pierwszej pożyczki, która w Vivus nie dość, że jest wyższa to w dodatku nieoprocentowana. Następne pożyczki też raczej w Vivus, bo ma niższe oprocentowan (...)

Jak Vivus ściąga długi?

Co się dzieje gdy nie spłacę w terminie pożyczki Vivus? jakie będą kolejne kroki firmy Vivus? Czego mogę się spodziewać? (...)

Co sądzicie o Vivus?

Co sądzicie o pożyczkach Vivus? Czy wszechobecna reklama nie jest przypadkiem przykrywką dla ukrycia jakichś niedoskonałości pożyczki Vivus? (...)

Czy Vivus jest bezpieczny?

a co może być niebezpiecznego w Vivus? Biorąc pożyczkę w Vivus za pierwszym razem jedyny koszt jaki poniesiesz to 1 grosz który będziesz zobowiązany przelać na konto Vivus, aby potwierdzić własność do konta bankowego, cz (...)

Vivus - pożyczka na dowód?

Czy Vivus to pożyczka tylko na dowód? Czy sam dowód wystarczy żeby dostać pożyczkę w Vivus czy jest też konieczność przedstawienia różnych zaświadczeń lub napisania oświadczeń? (...)

Czy Zaplo wpisuje do BIK?

vivus wpisuje z automatu zaraz po wzięciu pozyczki i zaplo tez widnieje w biku vivus wpisuje jako jedną reatę a zaplo widnieja raty jakie masz splacac bo vivus i zaplo to jedno (...)

Vivus a brak odpowiedzi

Co oznacza brak odpowiedzi ze strony Vivus? To znaczy że nie dostałam pożyczki czy jeszcze nie rozpatrzyli wniosku? Czy do każdego przychodzi odpowiedź obojętnie czy będzie ona pozytywna czy negatywna czy tylko ten kto d (...)

Chcę wziąć pożyczkę w Vivus, czy to bezpieczne? (...)