TakTo

Czy trudno dostać pożyczkę w TakTo?

Znalazłam ciekawą ofertę pożyczki do 10 tys z możliwością rozłożenia spłaty na 3 lata w TakTo Finanse, czy ktoś korzystał z tej pożyczki? Czy trudno jest dostać pożyczkę w TakTo Finanse? jakie maja wymagania od klientów? (...)

Takto Finanse - ile się czeka na telefon?

Złożyłam wniosek o pożyczkę na stronie internetowej Takto Finanse, kiedy zadzwonią, ile się czeka u nich na telefon? Czy jeżeli nie przyznają mi pożyczki na podstawie informacji zamieszczonych we wniosku to też do mnie z (...)

Jakie jest oprocentowanie w TakTo?

Jakie jest oprocentowanie pożyczki w TakTo Finanse? Nie mogę tego znaleźć na ich stronie. Czy ktoś brał u nich pożyczkę i mógłby napisać ile się spłaca? (...)

Jakie oprocentowanie jest w TakTo Finanse?

W TakTo pożyczka jest oprocentowana na 16 % w skali roku. Nie jest to jednak jedyny koszt jaki ponosi pożyczkobiorca. Klient musi również zapłacić opłatę przygotowawczą oraz operacyjną. W rzeczywistości więc roczny rzecz (...)

Znalazłam taką informację "biorąc pożyczkę w TakTo budujemy sobie pozytywną historię kredytową w BIK". Co prawda jak nie spłacimy to będziemy budować negatywną historię, ale wniosek jest taki, że TAKTO wpisuje (...)

Jakie oprocentowanie mają pożyczki w firmie TakTo Finanse? (...)

dla kogo jest ta pożyczka w takto, czy mając zły bik też można dostać u nich pożyczkę? (...)

Tak TakTo Finanse z tym, że firma nie działa jeszcze w całej Polsce i mogą być problemy z uzyskaniem pożyczki. (...)

Parabank na raty?

dużo jest takich pożyczek, z tych co mi teraz przychodzą do głowy to aasa, takto, zaplo, zaimo (...)

Zaimo - pożyczka do 6 tys. na 12 miesięcy, takto - pożyczka do 10 tys (...)

Czy TakTo Finanse sprawdza BIK?

Firma TakTo podobnie jak inne parabanki raczej nie sprawdza bezpośrednio BIK, bo nie jest bankiem i nie ma tej możliwości. Ma prawdopodobnie jednak możliwości dotarcia do tych informacji drogą okrężną. (...)