SMS Kredyt

Czy pożyczka prywatna jest kredytem konsumenckim?

Kredyt konsumencki to nie tylko kredyt udzielany przez bank, pożyczka pozabankowa to także kredyt konsumencki i reguluje ją ustawa o kredycie konsumenckim. Ale pożyczka pozabankowa to już nie kredyt, czyli pojęcie " (...)

W którym banku najłatwiej o kredyt?

Gdzie najłatwiej dostać kredyt gotówkowy? To zależy od tego jaki to ma być kredyt, w jakiej kwocie i na ile rat. Łatwiej było ostatnio np. o kredyt w Alior Banku /kredyt gotówkowy/ oraz w PKO BP/Max Pożyczka/. (...)

Co to jest kredyt obrotowy dla firm?

Na czym polega kredyt obrotowy? Czym różni się od kredytu w rachunku bieżącym? Jak działa kredyt obrotowy? Czy warto wziąć taki kredyt, co można zyskać? (...)

Na czym polega kredyt na PIT?

Kredyt na PIT to kredyt udzielany bez zaświadczeń o zarobkach, a na podstawie ostatniego rozliczenia PIT. Kredyt ten nie jest udzielany wszystkim. Mogą go dostać tylko zatrudnieni na umowę o pracę oraz emeryci i renciści (...)

Co to jest pożyczka konsolidacyjna?

Pożyczka konsolidacyjna, a raczej kredyt konsolidacyjny to kredyt zaciągnięty na spłacenie dwóch lub więcej różnych zobowiązań pożyczkowych. Skonsolidować można nie tylko kredyty gotówkowe, ale i np. samochodowe czy spła (...)

Kredyt gotówkowy - co to jest?

Kredyt gotówkowy można uzyskać w banku i przeznaczyć na dowolny cel np. remont, wakacje czy meble, ale też na spłatę posiadanych zobowiązań (kredyt konsolidacyjny). Niektóre banki przyznają go również online. Kredyt kons (...)

Co to jest kredyt konsumencki?

Kredyt konsumencki to kredyt udzielany w celu finansowania np. zakupu samochodu, mebli, wyjazdu wakacyjnego czy. innych towarów i usług niezwiązanych z działalnością gospodarczą. Kredyt ten jest niezwykle popularny, poni (...)

Gdzie kredyt dla nowej firmy?

Gdzie dostanę najtańszy kredyt dla nowo założonej firmy? Gdzie najszybciej dadzą taki kredyt? Chodzi o kwotę około 10 tys. (...)

Co to jest kredyt z ubezpieczeniem?

Co to znaczy kredyt z ubezpieczeniem, czego dotyczy te ubezpieczenie, czy każdy kredyt musi być z ubezpieczeniem? to chyba dodatkowy koszt, czy jest konieczny? (...)

Co to jest kredyt w rachunku bieżącym?

Kredyt w rachunku bieżącym udzielany jest firmom posiadających konto. Umożliwia on zadłużanie się do ustalonego w umowie limitu debetowego w tym rachunku. Aby otrzymać ten kredyt trzeba być posiadaczem rachunku w danym b (...)

Jak działa pożyczka na poczcie?

Pożyczka na poczcie to pożyczka zaciągnięta w Banku Pocztowym. Obecnie Bank Pocztowy oferuje następujące kredyty oraz karty kredytowe z limitem - kredyt gotówkowy czyli konsumpcyjny, który można przeznaczyć na dowolny ce (...)

Kredyt konsolidacyjny najbardziej opłaca się wtedy kiedy masz kilka kredytów do spłacenia. Na przykład zadłużenie na karcie kredytowej, kredyt na samochód, raty na sprzęt AGD i razem tworzą wysoką kwotę, której nie dajes (...)

Co to jest kredyt gotówkowy? Czym różni się od pożyczki gotówkowej? Czy kredyt konsumencki to to samo co gotówkowy? Jaka jest definicja kredytu gotówkowego? (...)

Pożyczka i kredyt to nie słowa wymienne. Po pierwsze pożyczki mogą udzielać osoby prywatne, firmy, instytucje, Skoki, parabanki, a kredyt to produkt przypisany tylko do banków. Ponadto pożyczkę możesz wydać na co chcesz, (...)

Co jest lepsze kredyt czy pożyczka?

Zależy czy masz na myśli kredyt i pożyczkę w banku czy kredyt bankowy i pożyczkę pozabankową. Bo jeśli to drugie to bardziej opłacalny jest kredyt. W banku zaoferują ci niższe oprocentowanie i niższy koszt prowizji, ale (...)

Najczęściej jest to kredyt konsolidacyjny. Idziesz do banku i podpisujesz umowę na taki kredyt. Bank spłaca całe twoje zadłużenie a ty spłacasz bankowi w ratach ten kredyt. Jedna do tego niższa rata jest na pewno lepszym (...)