SKOK Stefczyka

Jaka jest różnica między Kasą Stefczyka a Skokiem Stefczyka? (...)

Na czym polega członkostwo w Skoku Stefczyka?

SKOK Stefczyka nie ma klientów. Wszystkie osoby, które chcą skorzystać z jego usług nazywane są członkami. Członkowie SKOK-u Stefczyka mogą korzystać z pożyczek niby na preferencyjnych warunkach. Jednak ta oferta nie zaw (...)

Jakie jest oprocentowanie pożyczki w SKOK Stefczyka?

Oprocentowanie pożyczki w SKOK Stefczyka zależy od wybranej przez nas oferty. Na przykład dla : - pożyczki konsolidacyjnej wynosić może ono od 11,1 do 15,85 % - pożyczki Prestige od 9,0 do 15,75% - pożyczki VIP od 9,25 (...) Aby dowiedzieć się, czy przysługuje nam obniżone oprocentowanie należy się skontaktować z Doradcą SKOK Stefczyka. (...)

Czym się różni SKOK Stefczyka od SKOKu Chmielewskiego?

Skok Stefczyka i Skok Chmielewskiego mają takie same założenia statutowe ponieważ oba wywodzą się z unii kredytowej czyli Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo - Kredytowej. Mają one jednak różną ofertę czyli oprocentowanie (...)

Co to jest SKOK Stefczyka?

Żeby skorzystać z pożyczki w skoku trzeba być jego członkiem. Idea SKOK-u powstała na przełomie XIX i XX w. SKOK Stefczyka został reaktywowany w roku 1993. (...) SKOK nie jest ani bankiem ani parabankiem. Jest to Spółdzielcza kasa oszczędnościowo kredytowa. W prawie polskim została ona uregulowana ustawą z dnia 5 listopada 2009 roku o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredyto (...)

Jak działa SKOK Stefczyka?

gwarancją dla członków SKOKU. Żeby zostać członkiem Kasy Spółdzielczej należny w najbliższym oddziale kasy Stefczyka wypełnić deklarację członkowską,oraz wnieść opłaty członkowskie. Wpisowe wynosi 1 zł, wkład członkow (...) SKOK ma swoje własne miejsce na rynku finansowym. Nie jest ani bankiem ani parabankiem, o czym świadczy ustawa o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych. SKOK ma pewne możliwości takie jak banki, oraz jest obię (...)

Czy łatwo dostać kredyt w SKOK Stefczyka?

kredytu gotówkowego, obawiam się że w banku mogę nie dostać, przyszło mi na myśl żeby spróbować w SKOKu Stefczyka. Czy łatwo dostać tam kredyt? Czy podchodzą tak samo rygorystycznie do klienta jak banki czy może ła (...) Potrzebujęgodniej? Jakie mają wymagania w SKOKu? (...)

Czy bliżej mu do banków czy raczej do instytucji pozabankowych?

tak, SKOK Stefczyka oraz inne SKOKi sprawdzają rejestr BIK a także wszystkie inne rejestry dłużników (...)

Czym różnią się te SKOKi? Czy mają takie same oferty? (...)

czy to jest bank czy parabank?

Kasa Stefczyka jest instytucją o charakterze wspólnotowym. Tworzy ją grupa ludzi połączonych wspólną więzią. Osoby korzystające z usług Kasy Stefczyka nie są jak w przypadku banków klientami, lecz jej członkami. Na Po (...)

Czy SKOK to parabank?

SKOK nie jest parabankiem. W świetle prawa SKOK-i, czyli Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe są zaliczane do ogólnej grupy instytucji finansowych. I choć nie są one bankami, błędem jest twierdzić, że SKOK-i to pa (...)

Czy oprocentowanie jest takie samo dla wszystkich klientów? Słyszałem że pod jakimiś warunkami niektórzy mogą liczyć na bardziej atrakcyjne oprocentowanie niż inni?

Czy pieniądze w SKOKu są bezpieczne?

Tak, pieniądze w SKOK Chmielewskiego, podobnie jak w innych SKOK-ach chronione są przez Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW SKOK a także Fundusz Stabilizacyjny Kasy Krajowej. Nie ma więc obaw przed zakładaniem tego ty (...)

skok Stefczyka nie sprawdza biura informacji gospodarczej krd jedynie sprawdzi biginfomonitor wspopracujacy z bik pobrałem roport i przy 1 kredycie sprawdzili tylko bik przy 2 kredycie sprawdzili tez biginfomonitor (...)