Provident

Czy Provident może wejść na pensję?

Provident jako Provident ot tak sobie nie może. Jeśli jednak skieruje sprawę do sądu i sąd wyda wyrok nakazujący odzyskanie pieniędzy za pośrednictwem komornika to wtedy komornik zajmuje pensję na poczet spłaty zadłużeni (...)

Provident czy Profi Credit?

Provident czy PROFI CREDIT? Raczej jednak chyba Provident z tym , że w opcji przelew na konto jako tańszej, choć zależy to od kwoty i okresu kredytowania. Jeżeli chodzi o potrzebne dokumenty to też Provident wymaga ich m (...)

Provident dla bezrobotnych?

Czy Provident daje pożyczki dla bezrobotnych? Jeżeli nie to jaka firma działająca w podobny sposób jak Provident da pożyczkę osobie bezrobotnej? Chodzi mi o dostarczenie pieniędzy w gotówce, nie o przelew na konto! (...)

Czy Optima to Provident czy Bocian?

Czy firma Optima to jakiś podwykonawca firmy Provident albo Bocian? Czy są te firmy jakoś powiązane? Czy jak się wzięło pożyczkę w Provident albo Bocian to w Optimie już nie dadzą, czy prowadzą współpracę odnośnie danych (...)

Gdzie pożyczka jak Provident?

Jakie firmy dają pożyczki na podobnych zasadach jak Provident? Chodzi mi o pożyczkę pozabankową długoterminową z dostawą do domu klienta. (...)

Kiedy Provident odmawia pożyczki?

W jakich przypadkach przedstawiciel Provident odmówi na 100% pożyczki? Jaka sytuacja na pewno dyskwalifikuje klienta i nie ma szans na pożyczkę w Providencie? (...)

Kiedy Provident odmawia pożyczki?

Podobno Provident nie sprawdza historii kredytowej, więc na jakiej podstawie przedstawiciel podejmuje decyzję o przyznaniu lub odmowie pożyczki? (...)

Provident czy Bocian?

Którą firmę wybrać? Provident jest bardziej znany ale czy Bocian nie ma lepszej oferty od Providenta? (...)