Profi Credit

Czy Profi Credit to Provident?

Czy Profi Credit to jakiś przedstawiciel albo podwykonawca Providenta? Czy te firmy mają coś wspólnego ze sobą? Czy jak mam już pożyczkę w Providencie to mogę wziąć w Profi Credit czy nie? (...)

Czy Profi Credit sprawdza BIG?

Czy Profi Credit sprawdza bazę BIG Infomonitor (Biuro Informacji Gospodarczej) i czy wpis w tej bazie ma wpływ na decyzję o pożyczce w Profi Credit? (...)

Co sądzicie o Profi Credit?

Co sądzicie o firmie i pożyczce w Profi Credit? Czy mają uczciwe zasady? Czy nie pobierają przedpłat? Znacie szczegółowe warunki ich pożyczki? (...)

Gdzie pożyczka na firmę bez sprawdzania baz?

W tej chwili do głowy przychodzi mi firma Profi Credit. Udzielają oni pożyczek dla firm od 5 000 zł do 20 000 zł z terminem spłaty od 12 do 36 miesięcy. Profi Credit nie sprawdza baz danych dłużników ani BIK-u, ani KRD, (...) gospodarczą i być w wieku od 25 do 65 lat. Dokumentami potrzebnymi do uzyskania pożyczki dla firmy w Profi Credit są: dowód osobisty, PIT za poprzedni rok, bieżący wyciąg z konta, kopia wpisu do CEIDG oraz zaświadcze (...)

Profi Credit raczej nie wydzwania do pracodawców i nie pyta o zatrudnienie i zarobki. Firmy udzielające chwilówek rzadko decydują się na taki krok. Oczywiście może się jednak zdarzyć, że Profi Credit zadzwoni, bo np. będ (...)

Provident czy Profi Credit?

Która firma ma lepszą pożyczkę? Gdzie wyjdzie taniej w Provident czy Profi Credit? Gdzie mają mniejsze wymagania, proszę o pomoc jakie plusy jakie minusy tych pożyczek. (...)