Profi Credit

Czy Profi Credit to Provident?

Czy Profi Credit to jakiś przedstawiciel albo podwykonawca Providenta? Czy te firmy mają coś wspólnego ze sobą? Czy jak mam już pożyczkę w Providencie to mogę wziąć w Profi Credit czy nie? (...)

Czy Profi Credit sprawdza BIG?

Czy Profi Credit sprawdza bazę BIG Infomonitor (Biuro Informacji Gospodarczej) i czy wpis w tej bazie ma wpływ na decyzję o pożyczce w Profi Credit? (...)

Co sądzicie o Profi Credit?

Co sądzicie o firmie i pożyczce w Profi Credit? Czy mają uczciwe zasady? Czy nie pobierają przedpłat? Znacie szczegółowe warunki ich pożyczki? (...)

Gdzie pożyczka na firmę bez sprawdzania baz?

W tej chwili do głowy przychodzi mi firma Profi Credit. Udzielają oni pożyczek dla firm od 5 000 zł do 20 000 zł z terminem spłaty od 12 do 36 miesięcy. Profi Credit nie sprawdza baz danych dłużników ani BIK-u, ani KRD, (...) gospodarczą i być w wieku od 25 do 65 lat. Dokumentami potrzebnymi do uzyskania pożyczki dla firmy w Profi Credit są: dowód osobisty, PIT za poprzedni rok, bieżący wyciąg z konta, kopia wpisu do CEIDG oraz zaświadcze (...)

Profi Credit raczej nie wydzwania do pracodawców i nie pyta o zatrudnienie i zarobki. Firmy udzielające chwilówek rzadko decydują się na taki krok. Oczywiście może się jednak zdarzyć, że Profi Credit zadzwoni, bo np. będ (...)