Profi Credit

Czy Profi Credit to Provident?

Czy Profi Credit to jakiś przedstawiciel albo podwykonawca Providenta? Czy te firmy mają coś wspólnego ze sobą? Czy jak mam już pożyczkę w Providencie to mogę wziąć w Profi Credit czy nie? (...)

Czy Profi Credit sprawdza BIG?

Czy Profi Credit sprawdza bazę BIG Infomonitor (Biuro Informacji Gospodarczej) i czy wpis w tej bazie ma wpływ na decyzję o pożyczce w Profi Credit? (...)

Co sądzicie o Profi Credit?

Co sądzicie o firmie i pożyczce w Profi Credit? Czy mają uczciwe zasady? Czy nie pobierają przedpłat? Znacie szczegółowe warunki ich pożyczki? (...)

Provident czy Profi Credit?

Która firma ma lepszą pożyczkę? Gdzie wyjdzie taniej w Provident czy Profi Credit? Gdzie mają mniejsze wymagania, proszę o pomoc jakie plusy jakie minusy tych pożyczek. (...)

Profi Credit raczej nie wydzwania do pracodawców i nie pyta o zatrudnienie i zarobki. Firmy udzielające chwilówek rzadko decydują się na taki krok. Oczywiście może się jednak zdarzyć, że Profi Credit zadzwoni, bo np. będ (...)

Co sprawdza Profi Credit?

Co sprawdza firma Profi Credit przy pożyczce? Jakie bazy sprawdza? BIG? BIK? KRD? Czy sprawdza zatrudnienie? Czy potwierdza zatrudnienie u pracodawcy? (...)