Pożyczka bez dochodów

Gdzie pożyczka na już z problemami?

fachowej pomocy w sprawie pożyczki gdyż potrzebuje dosyć niewielkiej ilości gotówki na "wczoraj" ale jestem bez dochodów a chwilówki są na 15-30-60 dni i nie zbyt mi by pasowało. a potrzebuje 850 rozłożone na np 7 rat (...)

Czy są pożyczki prywatne pod hipotekę?

stosowne oświadczenie i zaświadczenia nie są wymagane. Nie istnieje też konieczność wskazania celu na jaki pożyczka ma być przeznaczona. Nie sprawdzany jest również BIK. Jeżeli chodzi o legalność to zależy od tego kto (...) ale i firm. W tym przypadku nie ważna jest zdolność kredytowa, a raczej jej brak z powodu niskich dochodów lub ich braku. Wystarczy złożyć pożyczkę udziela. (...)

Ile na oświadczenie w Provident?

Od twoich dochodów oczywiście i od tego na jakiego przedstawiciela trafisz. Jak potrafisz udowodnić, że spłacisz więcej to dostaniesz wyższą pożyczkę. (...)

Dlaczego Vivus odmówił mi pożyczki?

dochód. Przecież we wniosku wpisujesz ile zarabiasz i skąd. Mogli uznać że podane koszty życia w stosunku do dochodów nie pozwalają ci na spłacenie pożyczki. (...)

Czy Marka SA sprawdza bazy?

Marka SA udziela pozyczek gotówkowych osobom fizycznym. Możliwe są dwa warianty: pożyczka z obsługą Przedstawiciela w domu Klienta z ratami tygodniowymi oraz pożyczka na konto bankowe z ratami miesięcznymi. Pierwszy wari (...) przez firmę w umowie pożyczki. Nie ma ukrytych kosztów. Pozyczke mogą dostać osoby ze stałym źródłem dochodów/ może być kilka źródeł/. Może to być pensja, świadczenia ZUS, własna działalność gospodarcza, działal (...)

Czy Pandamoney dzwoni do pracodawcy?

chodzi a pytanie było zapewne o to czy dzwonią i sprawdzają czy informacje o zatrudnieniu lub wysokości dochodów jakie ktoś poda w formularzu o pożyczkę w pandamoney są zgodne z rzeczywisością (...)