Pomocna Pożyczka

Czy Pomocna Pożyczka pobiera przedpłaty?

Czytałam że oferta pożyczki w firmie Pomocna Pożyczka nie jest taka "różowa" i te niskie oprocentowanie nie jest takie atrakcyjne bo Pomocna Pożyczka pobiera przedpłaty, czy to prawda? (...)

Co to jest Pomocna Pożyczka?

Co to za firma Pomocna Pożyczka? Firma reklamuje się z pożyczką na bardzo atrakcyjnych warunkach ale przy takich ofertach zawsze zapala mi się czerwone światełko że to może być jakaś podejrzana firma, czy wieie coś więce (...)

Pomocna Pożyczka - czy ktoś dostał?

Czy dostał ktoś pożyczkę w Pomocna Pożyczka? Jak wyglądają warunki w tej pożyczce bo z tego co piszą to oprocentowanie jest atrakcyjnie ale nie chce mi sie wierzyć że to jedyny koszt w tej pożyczce. (...)

Pomocna Pożyczka - czy to oszustwo?

Pomocna Pożyczka reklamuje się niemal we wszystkich mediach ze swoją bardzo atrakcyjną ofertą pożyczki ale na forach coraz częściej można przeczytać skargi osób które wypowiadają się w jako oszukane przez firmę. Czy ofer (...) ta firmy Dobra pożyczka to jakieś oszustwo? Z jednej strony nie chce się wierzyć że tak poważne media reklamują coś co mogłoby być oszustwem a z drugiej strony nie chce mi się wierzyć że może istnieć tak dobra oferta poż (...)

sprawę, firma działa, ludzie wpłacają, interes się kręci, reklama na każdym kroku, wpiszcie w google "pomocna pożyczka oszustwo" i poczytajcie jaka to "pomocna" pożyczka (...)

Tak aby otrzymać pożyczkę W Pomocna Pożyczka trzeba wpłacić zadatek jeszcze przed podpisaniem umowy. Kwoty bywają znaczne, bo są uzależnione od wysokości pożyczki, którą chce się uzyskać. (...)

Miałam z nimi bezpośredni kontakt SKARBIEC i POMOCNA POŻYCZKA to to SAMO!!! Na szczęście w porę się wycofałam i ie podpisałam umowy To oburzające,że w naszym kraju taka firma legalnie funkcjonuje. (...)

Pomocna Pożyczka to nic innego jak Dobra Pożyczka a ta z kolei to nic innego jak PKF Skarbiec, tak szybko zmieniają nazwę jak tylko pojawią się negatywne opinie o ich działalności, o PKF Skarbiec mozna wiele wyczytać w i (...)

Pomocna Pożyczka nie działa zbyt uczciwie, ponieważ żąda podpisania umowy przedwstępnej i wpłacenia 10 % kwoty, która ma być pożyczona. Ludzie podpisują , płacą, a następnie pojawiają się następne warunki, które już dla (...)

Pomocna Pożyczka to jest bardzo podejrzana firma choćby z tego powodu, ze żąda podpisania umowy przedwstępnej i wpłacenia sporych pieniędzy przed udzieleniem pożyczki. Następnie stawia nowe warunki, a gdy potencjalny kli (...)

jak nie masz jeszcze problemów i nie chcesz mieć to odpuść sobie pomocną pożyczkę

Co to jest PKF Skarbiec?

Polska Finansowa Korporacja Skarbiec to nic innego tylko Pomocna Pożyczka czyli parabank w dodatku parabank o raczej złej reputacji. Kusi wzięciem bardzo korzystnej pożyczki, ale każe podpisywać umowy przedwstępne i dom (...)

10% kwoty pożyczki), który się traci w przypadku odstąpienia od umowy i nie sfinalizowania transakcji. Tak Pomocna Pożyczka stosowała takie umowy, co było niezgodne z prawem, ponieważ po jej podpisaniu i wpłaceniu zad (...)

Pomocna Pożyczka rzeczywiście kusi dość atrakcyjnym oprocentowaniem, które zależne jest przede wszystkim od wielkości pożyczki oraz okresu spłaty. Dodatkowo doliczana jest nie zbyt duża opłata za udzielenie pożyczki, ale (...)

Eden Finance - jakie opinie?

i mam takie samo zdanie - oferty rewelacyjne i bardzo przystępne, obsługa również zawsze sympatyczna i pomocna, umowa czytelna i bez ukrytych kosztów, ale przede wszystkim zawsze można liczyć na pomoc finansową i (...)

Co to jest Confronter?

zaskoczony jakością obsługi w firmie Confronter i naprawdę zadowolony z tego, jak została mi udzielona pomocna dłoń. Obsługa na najwyzszym poziomie. Pomoc w otrzymaniu takiej oferty, na jakiej mi zależało. I tak w (...)

Co to jest pożyczka długoterminowa?

nie ma żadnej definicji, a pożyczka na pół roku to będzie chwilówka? kwestia umowna, dla mnie pożyczka spłacana w ratach miesięcznych to już długoterminowa pożyczka (...)

Na jaki cel pożyczka hipoteczna?

Czy pożyczka hipoteczna może być na dowolny cel? Czy trzeba określić cel przy zaciąganiu pożyczki? Czytałam że jest to dużo tańsza forma pożyczania pieniędzy aniżeli standardowa pożyczka gotówkowa w banku, dlaczego tak j (...)