Optima

Czy Optima to Provident czy Bocian?

optima to optima, nie ma powiązań z bocianem i providentem, czy udostępnia dane klientów którzy wzięli pożyczkę, raczej wątpię, mało prawdopodobne (...)

Jakie polecacie pożyczki pozabankowe?

Optima ma teraz dobrą ofertę, bo jak ci w banku wniosek o kredyt odrzucą to u nich dostaniesz na 100 % pożyczkę. Tylko z drugiej strony kto idzie specjalnie do banku, żeby go odrzucili. jak wiesz że nie masz zdolności to (...)

Gdzie pożyczka taka jak Bocian i Provident?

Mając na uwadze firmę Optima pamiętać należy, ze firma nie działa jeszcze we wszystkich województwach, a wymaga by kredytobiorca był zameldowany i jednocześnie zamieszkiwał zgodnie z rejonem działania jednej z placówek. (...)

Optima Pożyczki nie sprawdza bazy danych BIK przed udzieleniem pożyczki. Jak można wyczytać na stronie internetowej tej firmy, figurowanie w rejestrze dłużników BIK oraz posiadanie innych zobowiązań finansowych nie stano (...)

Czy firma Optima to jakiś podwykonawca firmy Provident albo Bocian? Czy są te firmy jakoś powiązane? Czy jak się wzięło pożyczkę w Provident albo Bocian to w Optimie już nie dadzą, czy prowadzą współpracę odnośnie danych (...)

Jaka alternatywa dla Providenta?

Inną alternatywą dla Providenta są dwie firmy: Bocian Pożyczki oraz Optima. Obie firmy oferują pożyczki z dostawą do domu i na podobnych zasadach jak Provident. Zarówno Bocian jak i Optima udzielają pożyczek osobom z nie (...)

Jakie znacie firmy udzielające pożyczek w domu?

Poza firmami Provident i Bocian pożyczek do domu udzielają jeszcze Optima oraz Tempo Finanse. Działają one na tych samych zasadach i udzielają pożyczek z tzw. obsługą do domu, a więc podpisanie umowy i przekazanie gotówk (...)

Ja bym poleciła firmę Optima, udziela ona pożyczek na takiej samej zasadzie jak Provident lub Bocian. Pożyczki udzielone przez firmę Optima są rozkładane na raty tygodniowe, które odbierane są przez przedstawiciela bezpo (...)