Lendico

Lendico - jakie macie opinie?

Znalazłam nowy serwis pożyczek społecznościowych Lendico.pl. Wygląda nieźle. Nie rejestrowałam się jeszcze ale zamierzam. Korzystał ktoś z was z tego serwisu w roli pożyczkobiorcy lub inwestora, chciałabym poznać wasze o (...)

Lendico to nowy serwis pożyczek społecznościowych w Polsce i ciężko znaleźć jakieś opinie na jego temat. Może jednak warto się zarejestrować i spróbować, bo z tego co widzę to wygląda to dość dobrze. Warunki opisane na s (...)

trochę mało poważne, lendico sprzedaje wierzytelność zewnętrznej firmie za powiedzmy 9% kwoty zadłużenia, same z tej kwoty potrąca jeszcze 1% i inwestor zostaje właściwie z niczym, żadna to gwarancja zwrotu tylko raczej (...)

Jeśli chodzi o koszty korzystania z serwisu Lendico to ponoszą je zarówno pożyczkobiorca, jak i pożyczkodawca, z tego prostego względu że serwis musi na czymś zarabiać. Jeśli chodzi o inwestora to wysokość opłaty jaką zo (...)

czy lendico to pożyczki prywatne? (...)

czy w lendico można mieć dwie pożyczki na raz? (...)

opinie o Lendico i innych serwisach pożyczek społecznościowych znajdziecie państwo na naszym portalu opinii pozyczkiopinie.pl (...)

firmy które z chęcią by wykupiły dług za więcej niż 9% ale tu nie ma wyboru, jest jedna firma wskazana przez lendico (...)

a ten ktoś jej nie spłaci? co w takim przypadku? czy są jakieś zabezpieczenia, gwarancje zwrotu ze strony Lendico? (...)

a jest tu ktoś kto otrzymał pożyczkę w lendico? przeczytałabym chętnie opinie kogoś kto już wziął pożyczkę (...)

tak jak napisałam wcześniej 9% jest to minimalna wartość za jaką zostanie sprzedana zaległość przez serwis Lendico, może być więcej ale wcale nie musi (...)

Lendico nie jest typowym serwisem pożyczek społecznościowych, tu operator serwisu ustala oprocentowanie pożyczki dla konkretnej osoby na podstawie własnego scoringu, i po sprawdzeniu klienta w KRD i BIG Infomonitor (...)

Lendico w przypadku braku spłaty pożyczki przez pożyczkobiorcę, dąży do odzyskania należności w imieniu inwestora. Działa to na tej zasadzie, że serwis otrzymując informacje o opóźnieniu w spłacie pożyczki zwraca się do (...)

Gdzie dostanę szybko prywatną pożyczkę?

znajomych. Jeśli niestety nie mogą ci pomóc to zostają ci portale społecznościowe takie jak Kokos, Zakra czy Lendico. Ale tutaj też może to potrwać dzień lub dwa, bo potencjalny pożyczkodawca będzie chciał cię zweryfiko (...)

Gdzie szukać pożyczki od osób prywatnych bez przedpłat?

Może w Kokos, Lendico warto sprawdzić. Ta ostatnia o stosunkowo nowa firma udzielajaca wysokich pozyczek społecznościowych na długie terminy. Ważne jest jak sie napisze wniosek, by inwestorów znaleźć. Nie tak łatwo ich p (...)

Jakie jest realne oprocentowanie pożyczek udzielanych przez takie serwisy jak Lendico? Czy jest atrakcyjne w porównaniu z pożyczkami pozabankowymi a może i kredytami udzielanymi przez banki? (...)