Hapi Pożyczki

Hapi pożyczki - opinie

Podzielcie się z opiniami na temat pożyczki Hapi. Nie jestem jeszcze klientką pożyczki Hapi, ale rozważam wzięcie tam pożyczki i chciałam poznać opinie klientów którzy już skorzystali z tej oferty, jakie wady i jakie zal (...) ety przemawiają za Hapi Pożyczką? (...)

Hapi pożyczki - ile dają?

Ile można dostać w hapi pożyczki za pierwszym razem jak się jeszcze u nich nie brało nigdy pożyczki? (...)

Mam Providenta, czy dostanę Hapi pożyczkę?

Faktycznie Hapi pożyczki to "marka" firmy Provident. Czyli mogą mieć wspólne bazy danych, bo Hapi to tylko nowy brand. I adres mają normalnie na siedzibę Provident. Tylko, że w Hapi można wziąć od 1500 do 7500 (...)

Czy hapi pożyczki sprawdzają BIK?

Hapi to produkt Providenta i jego marka. Skierowana jedynie do klientów chcących szybkiej pożyczki online. Standardy weryfikacji mają identyczne . Jeżeli nie dostałeś pożyczki w Providencie, to w Hapi też jej nie dostani (...)

Hapi Pożyczki czy Provident?

Gdzie będzie korzystniej wziąć pożyczkę online w Providencie z przelewem na konto czy w Hapi Pożyczki też przez internet? Wiadomo, że jedna i druga pożyczka to ta sama firma, ale czy oferta jest taka sama? Czy są różnice (...) w warunkach, oprocentowani, wymaganiach, itp czy nie ma? Która pożyczka jest lepsza? Hapi to nowość więc teoretycznie powinna być to lepsza oferta, ale jak jest naprawdę? Czy analizowaliście te oferty i możecie napisać c (...)

Czy w Hapi Pożyczka sprawdzają bazy?

Zacznijmy od tego, że Hapi Pożyczki to internetowe pożyczki Providenta. Czy Provident sprawdza bazy? No właśnie, dlatego też nie można powiedzieć, że Hapi Pożyczki sprawdzają BIK. Jednak mogą sprawdzać bazy dłużników. Mi (...) to, tak samo jak w Providencie nawet przy złej historii kredytowej w przeszłości, to masz szansę na dostanie pożyczki teraz. (...)

Czy hapi pożyczki sprawdzają BIK? Czy ze złym BIK jest u nich szansa na pożyczkę? (...)

Czytałam sprzeczne informacje o sprawdzaniu w BIK przez Hapi Pożyczki, jedni piszą że sprawdzają inni że nie, jak jest na prawdę? Czy w Hapi Pożyczka sprawdzają bazy dłużników w szczególności BIK czy też nie? Jeżeli spra (...)

Jak dostać 7500 w Hapi?

Czy dostał ktoś 7500 zł w Hapi Pożyczki? jakie są wymagania na taką kwotę? Co trzeba podać we wniosku żeby tyle dali? (...)