Aasa

Czy Aasa sprawdza zatrudnienie?

Czy firma Aasa Kredyt sprawdza zatrudnienie? Jeżeli tak to w jaki sposób? Czy dzwoni albo wysyła kogoś do zakładu pracy? (...)

polecam aasa to dobra pożyczka ratalna (...)

w aasa jak dlugo czeka sie na pozyczke? (...)

Aasa sprawdza bazy BIG, BIK i ZBP (...)

Również polecam Aasa. Brałem ostatnio i same dobre wrażenia (...)

No to jak to w końcu jest... Aasa sprawdza ten BIK czy nie? (...)

Aasa to zdecydowanie najlepsza pożyczka z tego zestawienia. Więcej informacji można znaleźć na www.aasapolska.pl. (...)

dużo jest takich pożyczek, z tych co mi teraz przychodzą do głowy to aasa, takto, zaplo, zaimo (...)

Które chwilówki wpisują do BIK?

Na pewno informacje do BIK podają Vanquis, Wonga, Aasa i VIVUS. I prawdopodobnie też Zaplo, ale tylko raz widziałam raport, gdzie by Zaplo było ujawnione. (...)

Aasa nie sprawdza Bik bo nie jest bankiem ani SKOK-iem. Sprawdza za to BIG InfoMonitor. (...)

Tak jest, Aasa Kredyt sprawdza swoich potencjalnych pożyczkobiorców we wszystkich bazach, BIK również jest kontrolowany, więc posiadając negatywne wpisy w tym rejestrze raczej ciężko liczyć na otrzymanie pożyczki. (...)

Zazwyczaj żadne dokumenty nie są wymagane w firmie Aasa choć niekiedy w celu zweryfikowania zdolności kredytowej firma prosi o wyciąg bankowy lub o zaświadczenie o zatrudnieniu lub inny dokument potwierdzający stały doch (...)

Pożyczka długoterminowa na spłatę vivusa?

tylko co to dla ciebie znaczy. Generalnie masz tak InCredit do 24 miesięcy, TakTo do 36 miesięcy, AASA do 18 miesięcy, Provident też ponad 12 miesięcy (nie pamiętam ile dokładnie dni mają wpisane). (...)

lata maks możesz pożyczyć do 10 tysięcy złotych. Jeszcze masz Happi Pożyczki, Fellow Finance, Supergrosz.pl, AASA lekkie raty, Pożyczkodaj czy Credissimo. (...)